İntergraf Bilişim Teknolojileri

Firmamız değer katma felsefesi ile kurulmuş, ekibimiz de projelerinize değer katma hedefiyle bir araya gelmiştir. Teknolojinin sürekli gelişmesiyle birlikte, kurumların süreçlerinde ve sistem altyapılarında önemli kolaylıklar yaşanmaktadır. Değişim ve ihtiyaçlar, kurumların iç işleyişinde ve entegrasyon süreçlerinde belirleyici bir rol oynamaktadır. Ancak, farklı teknolojilerin bir arada etkin bir şekilde konumlandırılması konusunda zorluklar ortaya çıkabilmektedir.
Biz, uzman ekibimiz ve çeşitli projelerden elde ettiğimiz deneyimlerle, tasarımdan uygulama süreçlerine kadar tüm aşamalarda sizinle birlikte çalışan, tecrübelerimizi paylaşan ve sizin için değer üreten bir firma olmanın gururunu taşıyoruz. Sunduğumuz hizmetlerle, bilgi ve iletişim teknolojilerinin konumlandırılması ve entegrasyonu alanında geniş bir yelpazede uçtan uca bütüncül çözümler sunuyoruz.

Farklı sektörlerin istek ve ihtiyaçlarına yönelik en uygun çözümleri, alanında öncü üreticilerle birlikte sunmaktayız. “Maksimum Performans Minimum Maliyet” ilkesini benimseyerek koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Ayrıca, birinci sınıf kalite anlayışı ve müşteri/çalışan memnuniyeti politikasıyla hizmet veren şirketimiz, ulusal ve bölgesel pazarda saygın ve tanınan bir firma olmayı hedeflemektedir.
İntergraf olarak, deneyimli kadrosu, uluslararası standartlara uygun proje yönetim metodolojisi, üretici bağımsız teknolojileriyle müşterilerine özel, kanıtlanmış, uçtan uca çözüm ve servislerde uzmanlaşmıştır. Her zaman en son teknolojileri takip ediyor ve sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz. Sizin başarınız bizim için en önemli önceliktir. Amacımız, size değer katarak uzun süreli bir işbirliği sağlamaktır.
Bu doğrultuda, sizin ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunmak ve sizi başarıya taşımaktan mutluluk duyuyoruz.

Stratejimiz

Müşterilerimizin bilgi teknoloji isterlerinin güncel teknolojilerle çözüm sunulmasını, kaynaklarının etkin kullanılmasını sağlayarak süreçlerine değer katmaktır.

Misyon

Maksimum performans hedefiyle minimum maliyetle, müşterilerimize özgün çözümleri başarıyla gerçekleştirmektir.

Vizyon

Türkiye’de tercih edilen bir firma olma vizyonuyla, müşterilerimize en yüksek kalitede hizmet sunarak öncü bir konuma ulaşmayı hedefliyoruz.

İNTERGRAF; Bilgi Teknolojileri ve Elektronik Sistemleri Entegrasyon firmasıdır.

İNTERGRAF; Kamuda referans alınan birçok projenin başarılı şekilde hayata geçirilmesini sağlamış eğitimli, tecrübeli ve dinamik kadrosu ile işlerini profesyonel ve hizmet odaklı yapmaktadır.

İNTERGRAF; ANKARA/TÜRKİYE merkezli bir şirket olup müşterilerine uçtan uça Bilgi Teknolojisi (BT) çözümleri sunmaktadır. Müşteri portföyü daha çok kamu ve kamuya hizmet veren özel kuruluşlardan oluşmaktadır.

İNTERGRAF; Alanında öncü ve vizyoner üreticiler ile katma değerli çözümler oluşturarak müşterilerine en güncel ve ileri teknoloji çözümlerini, en etkin şekilde sunmayı ilke edinmiştir.

Birinci sınıf kalite anlayışı ve müşteri / çalışan memnuniyeti politikasıyla şirketimiz, sadece ulusal BT pazarında değil aynı zamanda bölgesel pazarda da saygın ve tanınan bir entegratör olmayı hedeflemektedir.

0 +
Yıllık Deneyim
0 +
Tamamlanan Proje
0 +
Sertifika

TİCARİ SİCİL NO: ANKARA – 442411

TİCARİ UNVAN: İNTERGRAF BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ADRES: Mustafa Kemal Mh. Şht. Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın Cd. Mirage Apt. No:21/3-4 – Çankaya/Ankara